Diakonia Komunikowania Społecznego

Opis:
     

Diakonia Komunikowania Społecznego Archidiecezji Gdańskiej swoją działalność rozpoczęła w roku 2006. Wtedy również ruszyły pierwsze prace nad aktualną wersją diecezjalnej strony internetowej.
Zajmujemy się szeroko pojętą komunikacją. Od wyżej wspomnianej strony, przez listy mailingowe i wszelkie kontakty, do przekazywania informacji ze szczebla ogólnokrajowego.
Formacja naszej diakonii związana jest zwykle z bardzo aktualnymi tematami, dotyczącymi Orędzi papieża na Światowe Dni Środków Społecznego Przekazu oraz innych podejmowanych tematów związanych bezpośrednio z komunikacją i mediami.
Raz do roku staramy się uczestniczyć również w Oazie Rekolekcyjnej Diakonii Komunikowania Społecznego, gdzie mamy możliwość spotkania z członkami Centralnej DKS.
Część naszych członków udziela się również w różnych dziełach DKS na szczeblu centralnym.
Aby się z nami skontaktować napisz na adres: dks (at) gdansk.oaza.pl
------------------------------------------------------------------------------
Zasady i wnioski
Zasady zakładania kont www
Wniosek o założenie konta www
Wniosek może złożyć osoba posługująca we wspólnocie parafialnej lub diakonii (moderator, odpowiedzialny, animator, lub osoba upoważniona przez wyżej wspomniane).
O chęci złożenia wniosku należy poinformować osobę odpowiedzialną z ramienia DKS za zakładanie kont w Archidiecezji Gdańskiej. Obecnie jest nią Sylwia Konkol.
Terminy i miejsca spotkań:
     Spotykamy się w trzecią środę miesiąca w salce parafii pw. Antoniego w Gdańsku Brzeźnie ul. Dworska 2.

ODPOWIEDZIALNI:

Napisz do nas!
  • czytane: 5680

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgodę na to)

Nasza strona: