Nowości

Uwaga wirus! Nie daj się chorobie.
  • data dodania: 08-01-2016 11:31:30
  • kategoria: diecezjalne
photo
Zapraszamy całą młodzież związaną z ruchem oazowym, lub chcących związać się ruchem na oazowe przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Spotkanie odbędzie się w parafii pw. Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku, 14 stycznia o godzinie 19:00.
Światowe Dni Młodzieży zbliżają się coraz większymi krokami. To niesamowite wydarzenie jest opatrznościowym darem Boga dla całego Kościoła w Polce, dla Archidiecezji Gdańskiej, jak również dla całego Ruchu Światło-Życie. Nasz ruch pragnie również włączyć się w duchowe przygotowanie do ŚDM. Kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla w Gdyni Małym Kacku został wyznaczony jako „Kościół Stacyjny ruchu Światło-życie”.

Zapraszamy całą młodzież związaną z ruchem oazowym, lub chcących związać się ruchem na oazowe przygotowania do światowych dni młodzieży.

W planie mamy zawiązanie wspólnoty, spotkanie w grupach na ewangelicznej rewizji życia, agapę i nabożeństwo. Zakończenie planowane jest na godzinę 21.30. Naszym tematem przewodnim tego spotkania będzie „Będzie się działo - robimy raban”.

Zachęcamy również do dołączania do wydarzenia na facebooku

Oraz polubienia strony
facebook.com/sdm2016oaza
dodał(a): Sylwia

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegladarki oznacza zgodę na to)

Nasza strona: